Seřizovač CNC zařízení - Seřizovač pro elektroerozivní obrábění / Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

FirmaALW INDUSTRY, s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda32 000 Kč až 38 600 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Nástup možný IHNED.

ALW INDUSTRY s.r.o. je ryze česká společnost, která byla založena v roce 1994. Firma disponuje s technologií vysokotlakového lití hliníkových slitin a také používá inovativní technologii THIXOMOLDING® pro lisování slitin hořčíku.
Mezi naše typické produkty patří paraboly pro automobilové světlomety, chladiče pro elektroniku, tvarově velmi složité díly, ale i několik kilogramů těžké odlitky.

Staňte se součástí našeho úspěchu a pomozte nám se stále rozvíjet.

SEŘIZOVAČ pro Elektroerozivní Obrábění

-Obsluha CNC elektroerozivního obrábění
-Obsluha CNC 3osého obráběcího centra
Práce na plný úvazek 32000 - 38600 Kč
Dvousměnný provoz 6:00-14:00 a 14:00-22:00

Náplň práce:

Obsluha CNC elektroerozivního obrábění houbička, drátovka anebo obsluha CNC 3osého obráběcího centra
Kusová výroba
Čtení technické dokumentace
Samotné programování
Stroje Mitsubishi nebo DMG-MORI
Co očekáváme:
SŠ v oboru výhodou, popř. elektro-technik, mechanik-seřizovač, strojírenství
Praxe na obdobné pozici výhodou
Manuální zručnost a pracovitost
Spolehlivost a flexibilita
Základní znalost strojů
Dobrá pracovní morálka
Zaměstnanecké výhody:
Co nabízíme:
Stabilní a perspektivní zaměstnání u české společnosti
Náborový příspěvek 25.000 Kč
Týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)
Stravenky nebo závodní stravování
Flexi pas v hodnotě 2000 Kč za odpracované období
čtvrtletní prémie
Zvýhodněný firemní tarif T-mobile
Odměna za doporučení nového kolegy 10.000 Kč
Kontakt:
U panelárny 594/6C, Olomouc 779 00
Tel: 734 366 530
Email: [email protected]
Kontaktní osoba: Mgr. Markéta Jemelková

Pošlete nám svůj životopis emailem nebo nás kontaktujte telefonicky. Těšíme se na Vás!

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a s vyučením (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:U panelárny 594/6c, Olomouc - Chválkovice, 77900, Česko
mzda, plat (hrubý):32 000 Kč až 38 600 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:ALW INDUSTRY, s.r.o., IČ: 60794372
datum zveřejnění nabídky práce:13. 02. 2024
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Mgr. Markéta Jemelková
telefon:587429106
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma ALW INDUSTRY u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 32 000 Kč až 38 600 Kč ; Benefity a výhody: Dovolená navíc, Zvláštní prémie, Jiné výhody, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: dvousměnný provoz ; Adresa práce: U panelárny 594/6c, Olomouc - Chválkovice, 77900, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.